Praca: Kosmetyczka


Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Bartniczka
Numer: StPr/20/0759
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie manicure klasycznego i hybrydowego; regulacja i henna brwi; stylizacja rzęs różnymi metodami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

min. poziom wykształcenia: zawodowe

Miejsce pracy:

Bartniczka


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Sprzątaczka s

  • Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dęby Dodane: 2020-11-27
    • mopowanie powierzchni płaskichWymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Pozostali robotnicy w produkcji wyrobów mleczarskich

  • Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Piotrków Kujawski Dodane: 2020-11-27
    • wytwarzanie wytobów mleczarskich, przetwórstwo mleka i wyrobów serówWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brakJęzyk: ukraiński, w mowie - B1 - średnio...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik produkcji

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2020-11-27
    • praca przy produkcji maseczek- sprawdzanie jakosci maseczek, układanie, pakowanieWymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Zobacz więcej