Praca: Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/3171
OBOWIĄZKI:

wykonywanie manicure tradycyjnego i hybrydowego, przedłużanie paznokci metodą akrylożelową, farbowanie brwi i rzęs, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych dłoni, stóp i paznokci.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kosmetyczka (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Manicure i stylizacja paznokci
Uprawnienia: kurs - stylista paznokci metodą żelową
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie średnie i 3 lata doświadczenia zawodowego, umiejętność farbowania brwi i rzęs; wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych dłoni, stóp i paznokci; znajomość manicure tradycyjnego i hybrydowego, przedłużania paznokci metodą akrylożelową

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy