Praca: Kosmetyczka


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/22/0501
OBOWIĄZKI:
obsługa solarium, stylizacja brwi, paznokci, obsługa klientów, dbanie o porządek, regularne sprzątanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE (wymagany staż - lata: 2)


Wymagania inne:

umiejętność stylizacji paznokci i brwi

Miejsce pracy:

Świecie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Stylistka paznokci

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią Dodane: wczoraj
    • wykonywanie manicure Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Zobacz więcej
  • Stylistka paznokci

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • - obsługa klienta; - malowanie i stylizacja paznokci; - utrzymanie porządku w salonie; - obsługa kasy fiskalnej i terminala. Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Fordon....

  • Zobacz więcej
  • Kosmetyczka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: wczoraj
    • zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: POWER PI 167.21 - oferta pracy skierowana dla osób bezrobotnych do 30 roku życia.Wymagane...

  • Zobacz więcej