Praca: Kosmetyczka


Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/22/1003
OBOWIĄZKI:
zgodny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

POWER PI 167.21 - oferta pracy skierowana dla osób bezrobotnych do 30 roku życia.Wymagane wykształcenie min. zawodowe, mile widziana umiejętność wykonania manicuru tytanowego.

Miejsce pracy:

Grudziądz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Manikiurzystka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Lubostroń Dodane: wczoraj
    • Zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: zdolności manualne, wysoka kultura osobista, łatwy kontakt z klientem

  • Zobacz więcej
  • Kosmetyczka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Jabłonowo Pomorskie Dodane: 2022-05-18
    • dezynfekcja skóry, wyjaławianie narzędzi oraz organizowanie stanowiska pracy, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych, w tym dłoni i paznokci, depilacja brwi, oczyszczanie twarzy,...

  • Zobacz więcej
  • Kosmetyczka

  • Health Resort & Medical Spa Panorama Morska Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2022-05-18
    • wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało wykonywanie drobnych zabiegów kosmetycznych praca w recepcji SPA wykształcenie kosmetyczne wysoka kultura osobista...

  • Zobacz więcej