Praca: Kosztorysant / energetyka

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego Klienta, specjalizującego się w projektowaniu, budowaniu i uruchamianiu obiektów energetyczne oraz przemysłowe pod klucz, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kosztorysant / energetyka

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (techniczne: elektrotechnika, energetyka)
  • doświadczenie przy wycenach m.in. stacji GPZ, Linii WN i SN, instalacji elektrycznych
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office
  • znajomość programów do kosztorysowania (Norma, Zuzia)
  • znajomość branży elektrycznej, budowlanej (dostawcy, podwykonawcy)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektowej
  • dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane - doświadczenie w realizacji inwestycji w obszarze OZE
  • mile widziane - znajomość języka angielskiego
Obowiązki:
  • weryfikacja i analiza dokumentacji przetargowej i technicznej
  • przygotowywanie kosztorysów i przedmiarów robót
  • monitorowanie rynku przetargów
  • przygotowywanie ofert
  • współpraca z Zespołem Ofertowym
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system świadczeń socjalnych,
  • pracę w młodym i kompetentnym zespole ludzi,
  • atrakcyjny system szkoleń,
  • realne możliwości rozwoju.