Praca: Krojczy


Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Krojczy
Miejsce pracy: Rypin
Numer: StPr/22/1078
OBOWIĄZKI:
krojenie i przygotowanie produkcji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Rypin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Krojczy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2022-11-29
    • obsługa tłoczni Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Wykształcenie zawodowe, doświadczenie zawodowe min. 3 lata, praca stojąca.

  • Zobacz więcej
  • Krojczy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Białe Błota Dodane: 2022-11-18
    • - lagowanie materiału; - przygotowywanie produkcji; - krojenie materiału; - przygotowywanie podzespołów do wydań na szwalnię; - rysunki techniczne. Staż odbywać się będzie w...

  • Zobacz więcej
  • Krojczy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2022-11-17
    • obsługa tłoczni Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Wykształcenie zawodowe, doświadczenie zawodowe min. 3 lata, praca stojąca.

  • Zobacz więcej