Praca: Księgowa / Księgowy

Ogłoszenie numer: 4116107, z dnia 2021-01-25

Przedsiębiorstwo Remontowo - Budowlane "AGAD" sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, statystycznych oraz deklaracji podatkowych;
  • Sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości;
  • Rozliczanie podatku VAT, CIT, PIT;
  • Wprowadzanie przelewów do systemu bankowego.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Księgowej/Księgowego;
  • Wykształcenie ekonomiczne (ekonomia, rachunkowość, finanse);
  • Praktyczna znajomość ustawy o podatku VAT, podatku dochodowym od osób prawnych;
  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości;
  • Znajomość programów księgowych, programu Excel;
  • Umiejętność dokonywania analiz finansowych i bilansów;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Rewizor.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w renomowanej Firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Szkolenia.