Praca: Księgowa / Księgowy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy informujemy o możliwości zatrudnienia
w pełnym wymiarze czasu pracy na stanowisko:

Księgowa / Księgowy
Obowiązki:
  • wprowadzanie zadekretowanych dowodów księgowych do systemu finansowo-księgowego,
  • sprawdzanie rachunków pod względem zgodności wartości faktury z zapłatą i terminów realizacji,
  • wyjaśnianie rozbieżności z kontrahentami,
  • segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju,
  • sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,
  • wspomaganie głównego księgowego w czynnościach i zadaniach realizowanych przez dział finansowo-księgowy,
  • sporządzanie zestawień i raportów w programie Excel,
  • ewidencja środków trwałych w programie Symfonia,
  • kontrola kont księgowych dotyczących środków trwałych, uzgadnianie kont księgowych na koniec każdego miesiąca.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość programu Symfonia,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • dokładność, sumienność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)