Praca: Księgowa


Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie
Księgowa
Miejsce pracy: Chełmno
Numer: StPr/20/0542
OBOWIĄZKI:
Księgowanie ewidencji przychodów, księgowanie KPiR
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Chełmno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Księgowa / Księgowy ds. podatku VAT

  • Alstal Grupa Budowlana Sp. z o. o. Sp. k. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2020-10-15
    • Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej będzie należeć: zapewnienie płynności i poprawności procesu rozliczania podatku VAT  kontrola formalna i merytoryczna...

  • Zobacz więcej
  • Specjalista ds. finansów

  • Interhandler Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2020-10-14
    • Opis stanowiska Fakturowanie sprzedaży maszyn oraz wynajmów maszyn Księgowanie wyciągów bankowych Potwierdzanie i uzgadnianie rozliczeń z kontrahentami Prowadzenie rejestrów...

  • Zobacz więcej
  • Referent / Specjalista w Dziale Księgowości

  • UMK w Toruniu Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2020-10-01
    •   poszukuje osoby na stanowisko: REFERENTA/SPECJALISTY ( na czas określony/nieokreślony) w DZIALE KSIĘGOWOŚCI CM   Miejsce pracy: Bydgoszcz Wymagania: wykształcenie...

  • Zobacz więcej