Praca: Księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Księgowa
Miejsce pracy: Sępólno Krajeńskie
Numer: StPr/21/0185
OBOWIĄZKI:
rozliczenia finansowo-podatkowe firm względem ZUS i US
Miejsce pracy:

Sępólno Krajeńskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

Zobacz podobne oferty

  • Specjalista ds. finansów

  • Interhandler Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • Fakturowanie sprzedaży maszyn oraz wynajmów maszyn, księgowanie wyciągów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie rozliczeń z kontrahentami, prowadzenie rejestrów. Wymagania:...

  • Zobacz więcej
  • Księgowy/ Księgowa z j. angielskim/ niemieckim

  • ManpowerGroup Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: wczoraj
    • Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia Pracę w przyjaznej atmosferze Możliwość uczestniczenia w interesujących, międzynarodowych...

  • Księgowy z językiem niemieckim

  • Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, Toruń Dodane: 2021-04-11
    • Dla naszego Klienta - nowopowstałego, prężnie rozwijającego się globalnego centrum usług wspólnych - wspieramy budowę nowego zespołu w obszarze księgowości. Szukamy osoby,...