Praca: Księgowa/Księgowy

Księgowa/Księgowy
Miejsce pracy: Łysomice
Nr Ref.: 11824

Zadania:

  • Przygotowywanie płatności w systemie bankowości elektronicznej i księgowanie wyciągów bankowych
  • Księgowanie faktur zakupu
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Wyliczenie i księgowanie rezerw, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych
  • Współudział w procesie zamykania miesiąca i sporządzania sprawozdań finansowych
  • Ewidencja środków trwałych
  • Wypełnianie sprawozdań GUS, NBP
  • Sprawdzanie rejestru VAT i sporządzenie deklaracji
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi i wewnętrznymi

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie w obszarze finansów lub rachunkowości
  • Min. 1-2 lat doświadczenia w pracy w dziale księgowości
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności MS Excel)
  • Umiejętność pracy w zespole i myślenia analitycznego
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Mile widziane
  • Znajomość systemu IMPULS

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Umowa o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie dojazdów, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ZFŚS)

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.