Praca: Księgowy / Księgowa

W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa w zakresie produkcji folii polipropylenowych
POSZUKUJEMY OSOBĘ NA STANOWISKO:
Księgowy / Księgowa
Miejsce pracy: Toruń, ul. M. Skłodowskiej – Curie
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Księgowanie faktur, wyciągów bankowych oraz innych dokumentów księgowych
  • Księgowanie dokumentów magazynowych
  • Sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym
  • Uzgadnianie sald kontrahentów
  • Sporządzanie raportów o stanie należności i zobowiązań
  • Przygotowywanie danych do deklaracji VAT-7, VAT-UE, INTRASTAT
  • Przygotowywanie danych do sprawozdań do GUS i NBP
  • Przygotowywanie danych dla audytora
  • Pomoc przy zamknięciu miesiąca i zamknięciu roku
NASZE WYMAGANIA:
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie minimum 2 letnie w pracy w finansach i księgowości
  • Dokładność, umiejętność wyznaczania priorytetów, dobra organizacja pracy
  • Chęć uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Umiejętności analityczne
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę – pełen etat z zachowaniem dobrych i stabilnych warunków zatrudnienia adekwatnych do kwalifikacji.
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne szkolenia
  • Pracę w zgranym i miłym zespole
  • Miłą atmosferę pracy