Praca: Księgowy / Księgowa

Aktualnie do Naszego Biura Rachunkowo - Księgowego "BILANSISTA" poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowy / Księgowa
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Celem stanowiska Księgowy jest praca w Zespole Księgowych oraz wykonywania czynności z tym związanych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów (pełna księgowość).
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej.
  • Udział w przygotowaniu deklaracji podatkowych oraz sprawozdań dla instytucji zewnętrznych.
  • Współpraca w sporządzaniu sprawozdań finansowych.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata.
  • Znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego.
  • Wykształcenie średnie lub wyższe.
  • Komunikatywność, zaradność, dobra organizacja pracy.

CO OFERUJEMY?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Świetna atmosfera, współpraca z kadrą osób z wieloletnim doświadczeniem.