Praca: Księgowy (nr 3677)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Księgowy (nr 3677)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/3677
OBOWIĄZKI:

PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW DO KSIĘGOWANIA, DEKRETOWANIE I WPROWADZANIE DO PROGRAMU KSIĘGOWEGO, SPORZĄDZANIE BILANSU, RACHUNKU ZYSKÓW I STRAT ORAZ SPRAWOZDANIA, ROZLICZANIE PODATKÓW I SPORZĄDZANIE DEKLARACJI

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: Księgowość komputerowa
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: biegła obsługa programów komputerowych; umiejetność pracy samodzielnej i w zespole; rzetelność, dokładność i systematyczność, komunikatywność i wysoka kultura osobista,

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU SYMFONIA [Umiejętność 1] : ZNAJOMOŚĆ USTAWY O RACHUNKOWOŚCI, PEŁNEJ KSIĘGOWOŚCI, SPORZĄDZANIA SPRAWOZDAŃ

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy