Praca: Księgowy


Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Księgowy
Miejsce pracy: Żnin
Numer: StPr/24/0087
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera


Wymagania inne:

wymagania: Znajomość księgowości.

Miejsce pracy:

Żnin


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Księgowa/y

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Szubin Dodane: 2024-02-24
    • obsługa programu księgowego REWIZOR i SUBIEKT, kontrola, dekretacja i archiwizacja dokumentów księgowychOferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych - zarejestrowanych w...

  • Zobacz więcej
  • Księgowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią Dodane: 2024-02-22
    • podstawy księgowania, obsługa biura, inne prace biurowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Księgowy

  • Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Sępólno Krajeńskie Dodane: 2024-02-18
    • Warunki pracy -praca w siedzibie inspektoratu (7:30 - 15:30) -praca przy komputerze, -wyjazdy służbowe na szkolenia i konferencje. Zakres zadań ewidencja dochodów budżetowych;...

  • Zobacz więcej