Praca: Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Księgowy
Miejsce pracy: Frydrychowo
Numer: StPr/20/0510
OBOWIĄZKI:
Księgowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania inne:

doświadczenie

Miejsce pracy:

Frydrychowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Zobacz podobne oferty

  • Specjalista ds. finansów

  • Interhandler Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: dzisiaj
    • Opis stanowiska Fakturowanie sprzedaży maszyn oraz wynajmów maszyn Księgowanie wyciągów bankowych Potwierdzanie i uzgadnianie rozliczeń z kontrahentami Prowadzenie rejestrów...

  • Zobacz więcej
  • Księgowy

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2020-11-30
    • Samodzielne stanowisko: prowadzenie pełnej księgowości, weryfikacja i wprowadzanie dokumentów księgowych, przygotowanie rozliczeń i deklaracji podatku VAT, prowadzenie, analiza i...

  • Księgowy ds. pełnej księgowości (nr 2372)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Inowrocław Dodane: 2020-11-30
    • Prowadzenie pełnej księgowości podmiotów gospodarczych, dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych, prowadzenie procesu uzgadniania rozrachunków i transakcji finansowych...