Praca: Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie
Księgowy
Miejsce pracy: Ośmiałowo
Numer: StPr/21/0443
OBOWIĄZKI:
księgowy
Miejsce pracy:

Ośmiałowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Zobacz podobne oferty

  • Księgowy / Księgowa

  • Emtor Spółka z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • Oferujemy: umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, kursy i szkolenia, miłą atmosferę w pracy w zgranym zespole, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, prywatną...

  • Zobacz więcej
  • Specjalista ds. finansów

  • Interhandler Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2021-04-13
    • Fakturowanie sprzedaży maszyn oraz wynajmów maszyn, księgowanie wyciągów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie rozliczeń z kontrahentami, prowadzenie rejestrów. Wymagania:...

  • Księgowy/ Księgowa z j. angielskim/ niemieckim

  • ManpowerGroup Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: 2021-04-13
    • Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia Pracę w przyjaznej atmosferze Możliwość uczestniczenia w interesujących, międzynarodowych...