Praca: Księgowy


Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Księgowy
Miejsce pracy: Frydrychowo
Numer: StPr/21/0173
OBOWIĄZKI:

Księgowy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne


Wymagania inne:

doświadczenie w zawodzie

Miejsce pracy:

Frydrychowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • General Ledger Accountant

  • Genpact PL Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-05-13
    • Responsibilities General accounting tasks (GL account maintenance, journal entries, closing activities, reporting etc.), Asset Accounting (capitalization, depreciation, amortization),...

  • Zobacz więcej
  • Referent / Specjalista ds. Rozliczeń Finansowych

  • Crystal Sp z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2021-05-13
    • Księgowanie i rozliczanie transakcji finansowo-księgowych z klientami Monitorowanie płatności Weryfikacja zasadności poszczególnych rozliczeń finansowych Nadzór nad obiegiem...

  • Zobacz więcej
  • Accounts Payable Specialist

  • Genpact PL Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-05-12
    • Responsibilities Performing invoice processing primary review against set guidelines; Investigating and resolving any invoice mismatches in the system or reject/return the invoices as...

  • Zobacz więcej