Praca: Księgowy


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Księgowy
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/22/0461
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie ewidencji księgowej. Prowadzenie pełnej lub uproszczonej księgowości podmiotów. Dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych. Księgowanie faktur, sporzadzanie listy płac.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, ekonomiczne

Miejsce pracy:

Świecie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Staż młodsza księgowa

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • stażsegregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju, weryfikacja poprawności wystawianych dokumentów, przygotowywanie dokumentów księgowych do zapłaty oraz wykonywanie...

  • Zobacz więcej
  • Księgowa / Księgowy

  • NES Global Talent Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Obowiązki: księgowanie faktur zakupu, sprzedaży księgowanie wyciągów bankowych sporządzanie sprawozdań do GUS prowadzenie ewidencji środków trwałych uzgadnianie kont...

  • Zobacz więcej
  • Specjalista do spraw rozliczeń

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Aleksandrów Kujawski Dodane: 2022-05-25
    • Prowadzenie ewidencji podatkowych z zakresu PIT VAT. Bieżące kompletowanie i dekretowanie dokumentów księgowych, zgodnie z przepisami podatkowymi. Bieżąca ewidencja w systemie...

  • Zobacz więcej