Praca: Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Księgowy
Miejsce pracy: Tuchola
Numer: StPr/23/0051
OBOWIĄZKI:
prowadzenie ewidencji księgowych.wykonywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów.sporządzanie koniecznej dokumentacji.współpraca z instytucjami zewnętrznymi oraz innymi pracownikami działu finansów.tworzenie bilansów zysków i strat.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Miejsce pracy:

Tuchola

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi