Praca: Kucharz kuchni bengalskiej

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Kucharz kuchni bengalskiej
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń
Numer: StPr/24/0397
OBOWIĄZKI:
gotowanie, sprzątanie, przyjmowanie zamówionego towaru, przygotowanie sosów,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: bengalski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

znajomość kuchni bengalskiej

Miejsce pracy:

Golub-Dobrzyń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 666 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu