Praca: Kucharz kuchnii arabskiej


Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Kucharz kuchnii arabskiej
Miejsce pracy: Szczytno
Numer: StPr/20/0738
OBOWIĄZKI:

obsługa klienta, przygotowywanie posiłków z menu lokalu, dbanie o czystość miejsca pracy, współpraca z pozostałymi pracownikami

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Szczytno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Kucharz kuchni arabskiej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Żnin Dodane: wczoraj
    • przygotowywanie posiłków wg. przepisow kuchni arabskiej z zastosowaniem regionalnych przyprawWymagania konieczne: Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 1)Wykształcenie:...

  • Zobacz więcej
  • Kucharz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: wczoraj
    • zgodnyWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Kucharz (nr 3384)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2020-11-20
    • - przygotowywanie posiłkówWynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcąMożliwość zatrudnienia od 3/4 etatu do całego etatuWymagania konieczne: Zawód: Kucharz* Wymagania inne:...

  • Zobacz więcej