Praca: Kucharz w restauracji wietnamskiej

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Kucharz w restauracji wietnamskiej
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/23/0048
OBOWIĄZKI:
PRZYGOTOWANIE PÓŁPRODUKTÓW, GOTOWANIE, ZAMAWIANIE TOWARÓW, DBANIE O CZYSTOSCI ...
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Uprawnienia: umiejętność szybkiego uczenia się
Uprawnienia: gotowanie

Wymagania inne:

WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE BRANŻOWE,MINIMUM 6 MIESIĘCY NA STANOWISKU KUCHARZA W RESTAURACJI AZJATYCKIEJ, UMOWA O PRACĘ, WYNAGRODZENIE BRUTTO 3490 ZŁ/M-C

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu