Praca: Kucharz x 2

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Kucharz x 2
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/21/0407
OBOWIĄZKI:
zgodny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Zobacz podobne oferty

  • Kucharka / Kucharz

  • QLT Restaurant & Bar Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: dzisiaj
    • Zakres obowiązków: odpowiedzialność za przygotowanie i realizację potraw, zapewnienie wysokiej jakości produktu przestrzeganie norm i standardów obowiązujących w zakładzie...

  • Zobacz więcej
  • Kucharz

  • Klient portalu Praca.pl Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • wysoka kultura osobista samodzielność odpowiedzialność doświadczenie na podobnym stanowisku umiejętność pracy w zespole pasja do gotowania doskonała organizacja pracy własnej...

  • Kucharz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wąsosz Dodane: 2021-06-14
    • Zgodnie z programem stażu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Zaangażowanie i chęci do pracy