Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Kucharz
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/24/0180
OBOWIĄZKI:
Prezentacja potraw w formie bufetowej zgodna ze standardami firmy.Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami.Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat.Dbanie o odpowiednią estetykę potraw.Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Chęci do pracy, umowa o pracę na 1 zmianę (9-17), wynagrodzenie brutto 4242 zł.

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu