Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Kucharz
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/24/0330
OBOWIĄZKI:
produkcja i nadzór nad przygotowywaniem jakościowego dań, współpraca z pozostałymi pracownikami, uzupełnianie dokumentacji HACCP, wykonywanie poleceń przełożonego, kontrola dostaw
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Świecie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu