Praca: Kucharz

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Kucharz
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie dań przy użyciu sprzętu kuchennego,
  • Pobieranie potrzebnych składników z magazynu
  • Dbanie o higienę swojego miejsca pracy.
  • Możliwość pracy na porannej zmianie lub podczas eventów.
Wymagania:
  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat, również w weekendy,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Zaangażowanie,
  • Kreatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne,
  • Doświadczenie gastronomiczne.
Pracodawca oferuje:
  • Szkolenia i narzędzia potrzebne do pracy,
  • Stałą umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • Prywatną opiekę zdrowotną,
  • Benefity (karty Pluxee, bony świąteczne, dodatki do ubezpieczenia, karty Multisport),
  • Wyjazdy i imprezy integracyjne.