Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Kucharz
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/24/0358
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie i wydawanie dań, obróbka produktów i przygotowanie stanowiska pracy, obsługa sprzętu gastronomicznego, przygotowanie dań zimnych i gorących, dbałość o przepisy sanepidu i BHP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne, kierunek: kucharz
Uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno - epidemiologicznych
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE (wymagany staż - lata: 2)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Świecie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu