Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie
Kucharz
Miejsce pracy: Unisław
Numer: StPr/18/0887
OBOWIĄZKI:
Kucharz
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Unisław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie

Zobacz podobne oferty

  • Kucharz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Unisław Dodane: wczoraj
    • Kucharz Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Kucharz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świecie Dodane: 2021-04-12
    • przygotowanie surowcówobsługa maszyn i urządzeńprzygotowanie posiłkówwydawanie posiłków klientomsporządzanie zamówień towarówprzyjmowanie dostawsprzątanie stanowiska pracy...

  • Kucharz kuchni arabskiej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nowe Dodane: 2021-04-08
    • obsługa klientów; dbanie o czystość lokalu; przygotowywanie posiłków z menu lokalu; współpraca z pozostałymi pracownikami Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...