Praca: Kucharz


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Kucharz
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/21/0699
OBOWIĄZKI:

przygotowanie potraw na zamówienia, bankiety i inne, zabezpieczanie surowców i półproduktów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Świecie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Kucharz

  • Hotel Słoneczny Młyn Sp. z o.o. Sp. k. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2021-07-28
    • Przygotowanie potraw z karty menu. Zapewnienie czystości naczyń i sprzętu kuchennego. Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi gości. Dbanie o zapewnienie wysokich standardów...

  • Zobacz więcej
  • Kucharz

  • Sidrom Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-07-27
    • Francuskie restauracje poszukują KUCHARZY do swoich zespołów. Oferty na terenie całej Francji, w okolicach: Bagnols-sur-Cèze, Metz, Avallon, Voiron, Saint-Sauves-dAuvergne,...

  • Zobacz więcej
  • Kucharz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ciechocinek Dodane: 2021-07-24
    • Przygotowywanie dań obiadowych. Zapoznanie się z procedurami sanepidu. Sprzątanie w kuchni i magazynie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Zobacz więcej