Praca: Kucharz


Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Kucharz
Miejsce pracy: Oporówek
Numer: StPr/21/0519
OBOWIĄZKI:

przygotowywanie potraw zgodnie z recepturą, organizacja imprez okolicznościowych, czystość na stanowisku pracy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Oporówek


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Kucharka / Kucharz

  • QLT Restaurant & Bar Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2021-09-23
    • Zakres obowiązków: odpowiedzialność za przygotowanie i realizację potraw, zapewnienie wysokiej jakości produktu przestrzeganie norm i standardów obowiązujących w zakładzie...

  • Zobacz więcej
  • Kucharz

  • Hotel Słoneczny Młyn Sp. z o.o. Sp. k. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2021-09-22
    • Przygotowanie potraw z karty menu. Zapewnienie czystości naczyń i sprzętu kuchennego. Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi gości. Dbanie o zapewnienie wysokich standardów...

  • Zobacz więcej
  • Kucharz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Komierowo Dodane: 2021-09-14
    • Przygotowywanie posiłków dla grup zorganizowanych i dań katy dla gości indywidualnych. Wymagania konieczne: Zawód: Kucharz* Wymagania inne: Wskazane doświadczenie w zawodnie...

  • Zobacz więcej