Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Kucharz
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/21/2220
OBOWIĄZKI:
PREZENTACJA POTRAW W FORMIE BUFETOWEJ ZGODNA ZE STANDARDAMI FIRMY, PRZYGOTOWANIE DAŃ ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI STANDARDAMI, RACJONALNE GOSPODAROWANIE TOWAREM, MINIMALIZOWANIE STRAT, DBANIE O ODPOWIEDNIĄ ESTETYKĘ POTRAW, UTRZYMYWANIE PORZĄDKU I HIGIENY W MIEJSCU PRACY, PRZYGOTOWANIE POTRAW KUCHNI BLISKIEGO I DALEKIEGO WSCHODU.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Mile widziane wykształcenie średnie, doswiadczenie w zawodzie (znajomość kuchni bliskiego wschodu, umiejętność obróbki termicznej mięsa, NP, flambirowanie., Umowa o pracę na 1 zmiane (9-17), wynagrodzenie brutto 5000zł/m-c

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu