Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Kucharz
Miejsce pracy: Mogilno
Numer: StPr/21/0907
OBOWIĄZKI:

Przygotowanie potraw. ustalanie karty dań. Wybór naczyń do podawania dań. Ustalanie estetycznych sposobów podawania potraw. Nadzór nad jakością zamówionej żywności. Dopilnowanie racjonalnego zarządzania składnikami. Rozdzielanie prac pomocnikom pracującym w kuchni. Nadzorowanie świeżości używanych składników spożywczych. Ustalanie wzorca doprawiania i czasu przygotowania występujących w karcie dań potraw. Dbanie o odpowiednie czyszczenie, przechowywanie i ewentualną wymianę przyrządów używanych w kuchni. Udzielanie informacji gościom nt. składników używanych w potrawach oraz odpowiadanie na ewentualne zarzuty i skargi. Znajomość zasad dot. żywienia i wcielanie ich w przygotowywane potrawy. Dopilnowanie porządku i przestrzegania zasad higieny w kuchni. Dopilnowanie przestrzegania przepisów BHP w kuchni.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Mogilno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie