Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Kucharz
Miejsce pracy: Mogilno
Numer: StPr/22/0278
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie potraw. Ustalanie karty dań. Wybór naczyń do podawania dań. Wybór sprzętów do przygotowania dań. Ustalanie estetycznych sposobów podawania potraw. Nadzór nad jakością zamówionej żywności. Dopilnowanie racjonalnego zarządzania składnikami. Rozdzielanie prac pomocnikom pracującym w kuchni. Nadzorowanie świeżości używanych składników używancyh składników spożywczych. Ustalanie wzorca doprawiania i czasu przygotowania występujących w karcie dań potraw. Dbanie o odpowiednie czyszczenie, przechowywanie i ewentualną wymianę przyrządów używancyh w kuchni. Udzielanie informacji gościom nt. składników używanych w potrawach oraz odpowiadanie na ewentualne zarzuty i skargi. Znajomość zasad dotyczących żywienia i wcielanie ich w przygotowywane potrawy. Dopilnowanie porzadku i przestrzegania zasad higieny w kuchni. Dopilnowanie przestrzegania przepisów BHP w kuchni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Mogilno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie