Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Kucharz
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: StPr/22/0533
OBOWIĄZKI:
obróbka wstępna warzyw, owoców, mięsa, ryb; przygotowywanie potraw według receptur; porcjowanie i wydawanie posiłków; obsługa maszyn i urządzeń kuchennych; utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy i w pomieszczeniach kuchni; zmywanie naczyń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

staż dla kobiety powyżej 50 roku życia;wykształcenie minimum zawodowe

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy