Praca: Kucharz


Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Kucharz
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/22/1306
OBOWIĄZKI:

przygotowywanie posiłków kuchni marokanskiej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, umowa o pracę na 1 zmianę,wynagrodzenie brutto 3010 zł/m-c.

Miejsce pracy:

Grudziądz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Kucharz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Unisław Dodane: 2022-06-29
    • Praca w kuchni, przygotowywanie potraw mięsnych, zup, sosów, surówek, pizzy, zimnych zakąsek. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

  • Zobacz więcej
  • Kucharz

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2022-06-27
    • Przygotowywanie dań kuchni indyjskiej, tureckiej. Komponowanie mieszanki przypraw kuchni indyjskiej, w szczególności curry/masala. Sporządzanie sosów, koktajli, marynat. Dbanie o...

  • Zobacz więcej
  • Kucharz kuchni hinduskiej i bengalskiej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ciechocinek Dodane: 2022-06-27
    • Przygotowywanie tradycyjnych posiłków według przepisów kuchni orientalnych (arabska, hinduska, bengalska). Nadzórnadzór nad pomocnikami kucharza, raportowanie informacji...

  • Zobacz więcej