Praca: Kucharz


Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie
Kucharz
Miejsce pracy: Unisław
Numer: StPr/22/0460
OBOWIĄZKI:
Praca w kuchni, przygotowywanie potraw mięsnych, zup, sosów, surówek, pizzy, zimnych zakąsek.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Unisław


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Kucharz kuchni bengalskiej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: 2022-12-01
    • gotowanie, sprzątanie, przyjmowanie zamówionego towaru, przygotowanie sosów, Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Język: bengalski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany,...

  • Zobacz więcej
  • Pomoc kuchenna / Kucharz

  • Hotel Słoneczny Młyn Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2022-11-30
    • Zadania: Przygotowanie potraw z karty menu. Zapewnienie czystości naczyń i sprzętu kuchennego. Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi gości. Dbanie o zapewnienie wysokich...

  • Zobacz więcej
  • Kucharz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Lubin Dodane: 2022-11-28
    • .

  • Zobacz więcej