Praca: Laborant chemiczny - zobowiązanie po stażu

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Laborant chemiczny - zobowiązanie po stażu
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/21/0173
OBOWIĄZKI:

wg załącznika do umowy

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Zobacz podobne oferty

  • Laborant biochemiczny

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rypin Dodane: 2021-03-05
    • Przyjęcie próbek mleka surowego oraz pasz; badanie próbek w laboratorium; sporządzanie sprawozdań z badań oraz wysyłanie do klientów Wymagania konieczne: Zawód: Technik...

  • Zobacz więcej
  • Starszy asystent laboratoryjny

  • Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2021-03-05
    • Warunki pracy Praca wykonywana przy komputerze i elektronicznych urządzeniach badawczych. Podczas oględzin praca w terenie w różnych warunkach atmosferycznych i terenowych....

  • Laborant / Laborantka

  • Zakłady Chemiczne ANSER Sp. z o.o. z siedzibą w Wiskitki (96-315), Chemików 1 Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-02-24
    • opracowywanie receptur i instrukcji technologicznych nowych produktów przeprowadzanie badań, prób i testów z nowymi materiałami, surowcami przeprowadzanie analiz chemicznych...