Praca: Laborant-inspektor

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Laborant-inspektor
Miejsce pracy: Karbowo
Numer: StPr/22/0373
OBOWIĄZKI:
zapoznanie się z organizacją pracy w oddziale; poznanie obiegu dokumentów, instrukcji kancelaryjnej; praca w systemie elektronicznego obiegu dokumentów; pobieranie prób do badań na obecność organizmów szkodliwych zgodnie z obowiązującymi metodykami; uczestniczenie w kontrolach urzędowych z zakresu nadzoru fitosanitarnego i nadzoru nasiennego; uczestniczenie w kontrolach z zakresu ochrony roślin i techniki oraz nawozów; uczestniczenie w kontrolach nasiennych; wprowadzanie danych do zintegrowanego systemu elektronicznego; przyjmowanie wniosków; rozpoznawanie podstawowych chorób i szkodników roślin; sporządzanie dokumentacji urzędowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

staż dla kobiety w wieku 30 lat i powyżej;minimalny poziom wykształcenia : średnie rolnicze, ogrodnicze lub pokrewne

Miejsce pracy:

Karbowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy