Praca: Laborant / Laborantka

Ogłoszenie numer: 3899991, z dnia 2020-11-12

Producent szeroko rozumianej branży chemicznej, farb i lakierów oraz materiałów budowlanych poszukuje osoby na stanowisko:

Laborant / Laborantka

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • opracowywanie receptur i instrukcji technologicznych nowych produktów
  • przeprowadzanie badań, prób i testów z nowymi materiałami, surowcami
  • przeprowadzanie analiz chemicznych
  • współpraca z działem produkcji w zakresie prac dotyczących jakości

Miejsce pracy: mazowieckie / Szymanów - zapewniamy pakiet relokacyjny.

Wymagania

  • wykształcenie średnie bądź wyższe o profilu chemicznym lub pokrewnym
  • doświadczenie na stanowisku laboranta - technologa w branży przemysłowej
  • doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji technicznej
  • umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office
  • umiejętność obsługi laboratoryjnego sprzętu pomiarowego
  • dokładność, sumienność, zdolności organizacyjne

Oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanych tradycjach z potencjałem i perspektywami rozwoju
  • pakiet relokacyjny
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę: podstawa + motywacyjny system premiowy)
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy