Praca: Laborant-próbobiorca

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Laborant-próbobiorca
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: StPr/23/0045
OBOWIĄZKI:
Pobieranie do badań laboratoryjnych prób wody z basenów i ścieków w terenie; wykonywanie podstawowych badań chemicznych i fizykochemicznych u klienta; transport i dostarczanie prób do laboratorium; prowadzenie dokumentacji zlecenia badań.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Min. poziom wykształcenia: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy