Praca: Laborant w hodowli roślin (nr 3568)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Laborant w hodowli roślin (nr 3568)
Miejsce pracy: Łochowo
Numer: StPr/20/3568
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac związanych z hodowlą kultur roślinnych; prowadzenie obserwacji badań oraz analizowanie, obliczanie i zapisywanie wyników badań; pobieranie i przygotowywanie próbek, odczynników i preparatów; ustawianie, obsługa i konserwacja urządzeń laboratoryjnych; prowadzenie rutynowych badań laboratoryjnych, porządkowanie i magazynowanie materiałów laboratoryjnych; obsługa urządzeń sterylizacyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Laborant w hodowli roślin (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Uprawnienia: praca w laboratorium

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie średnie i 2 miesiące doświadczenia na stanowisku, znajomość prac laboratoryjnych, umiejętność obsługi urządzeń sterylizacyjnych, gotowość do pracy zmianowej w miejscowości Łochowo

Miejsce pracy:

Łochowo

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy