Praca: Laborant/laborantka

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Laborant/laborantka
Miejsce pracy: Warlubie
Numer: StPr/20/1055
OBOWIĄZKI:
pobieranie prób laboratoryjnych surowców i wyrobów gotowych, analiza prób fizyko-chemiczna i organoleptyczna, kontrola jakościowa, optymalne gospodarowanie odczynnikami i sprzętem laboratoryjnym, wystawianie atestów i prowadzenie bieżącej dokumentacji laboratoryjnej, stosowanie się do obowiązujących procedur na stanowisku pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: chemiczne, spożywcze

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w zawodzie

Miejsce pracy:

Warlubie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu