Praca: Lakiernik proszkowy

KMW INVEST Sp. z o. o. przedsiębiorstwo branży meblowej poszukuje kandydata na stanowisko:

Lakiernik proszkowy
Miejsce pracy: Inowrocław
Opis stanowiska
  • Przygotowanie powierzchni konstrukcji przed procesem malowania i lakierowania.
  • Malowanie metodą proszkową i/lub na mokro.
  • Umiejętne dobieranie farb i mierzenie ich grubości.
  • Lakierowanie proszkowe elementów stalowych, ocynkowanych i aluminiowych zgodnie z wymaganiami jakościowymi.
  • Wykonywanie zleceń produkcyjnych zgodnie z ustalonym harmonogramem.
  • Praca z dokumentacją techniczną.
  • Czyszczenie i konserwację obsługiwanych urządzeń i przyrządów.
  • Współpraca z innymi działami.
Wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe – lakiernik proszkowy lub pokrewne.
  • Doświadczenie w lakierowaniu metodą proszkową i/lub na mokro.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Umiejętność pracy z przewodnikami produkcyjnymi.
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Dbanie o wysoką jakość wykonywanych wyrobów.
Oferujemy
  • Umowę o pracę na pełen etat i stabilność zatrudnienia.
  • Pełne wsparcie wdrożeniowe i jasno przedstawione cele.
  • Zakres obowiązków umożliwiający rozwój i zdobycie doświadczenia.
  • Pracę pełną wyzwań i możliwość realizacji własnych inicjatyw.