Praca: Lakiernik wyrobów drzewnych

Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Lakiernik wyrobów drzewnych
Miejsce pracy: Nadróż
Numer: StPr/21/0884
OBOWIĄZKI:
Produkcja trumien i związanych z tym innych akcesoria
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Nadróż

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik fizyczny

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Gorzeń Dodane: wczoraj
    • Przecieranie drewna konstrukcyjnego Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: Doświadczenie zawodowe na stanowisku, uprawnienia zawodowe,...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Sadki Dodane: wczoraj
    • murowanieocieplaniemalowaniePracodawca zapewnia dojazd do miejsca wyk. pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: mile widziane...