Praca: Lekarz Radiolog (opisy badań CBCT)

Lekarz Radiolog (opisy badań CBCT)

Jeśli posiadasz:
  • tytuł lekarza specjalisty Radiologa,
  • doświadczenie w opisywaniu badań w zakresie radiologii szczękowo-twarzowej (pantomogram, CBCT),
  • prawo wykonywania zawodu,
  • umiejętność obsługi komputera.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o Kontrakt Gospodarczy
  • pracę zdalną z dowolnego miasta w Polsce / mile widziana Warszawa
Twoje zadania:
  • opis badań z zakresu radiologii szczękowo-twarzowej - pantomogramu/CBCT

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca uzupełnij formularz aplikacyjny! Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów!

Zobacz podobne oferty

  • Ekspert ds. Zapewnienia Jakości RTG

  • Medicover Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: Dbałość o funkcjonowanie pracowni RTG (cała Polska) na poziomie umożliwiającym świadczenie usług na najwyższym...

  • Zobacz więcej
  • Technik Elektroradiologii

  • Geneva Trust Polska sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-05-31
    • Wykonywanie badań mammograficznych w Mammobusach. Ukończone studium, licencjat lub studia wyższe.

  • Lekarz Radiolog - opisywanie zdjęć RTG

  • Medicover Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-05-20
    • cała Polska Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji uprawnienia do opisywania zdjęć RTG prawo...