Praca: Logistyk


Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie
Logistyk
Miejsce pracy: Grabówiec
Numer: StPr/21/0091
OBOWIĄZKI:

obsługa administracyjna i biurowa stanowiska pracy,wyszukiwanie informacji i kontrahentów,kontakty z kontrahentami.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany


Wymagania inne:

staż pracy 0,5 roku

Miejsce pracy:

Grabówiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Specjalista ds. logistyki wewnętrznej firmy

  • EKO-TECH Karol Słomski Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-04-13
    • Kompleksowa obsługa procesu awarii aut w trakcie wykonywanych zleceń Bieżące wsparcie kierowców w zakresie spraw technicznych związanych z pojazdami Prowadzenie i aktualizowanie...

  • Zobacz więcej
  • Technik logistyk/pomoc

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: 2021-04-08
    • wg.programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Zobacz więcej
  • Pracownik wsparcia działu logistyki

  • ManpowerGroup Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2021-04-02
    • Oferujemy: Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie Benefity pozapłacowe (kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe) Możliwość wykorzystania kompetencji...

  • Zobacz więcej