Praca: Logistyk

Jesteśmy spółką należącą do niemieckiego producenta słodyczy, grupy Rübezahl-Riegelein, która zatrudnia ok. 1.500 pracowników w sześciu zakładach produkcyjnych i zajmuje się produkcją wyrobów czekoladowych oraz słodyczy sezonowych i całorocznych. Od 2017 roku posiadamy własny zakład produkcyjny w Tucholi i zatrudniamy tutaj aktualnie ok. 400 pracowników.

Logistyk
Miejsce pracy: Tuchola
Twój zakres obowiązków:
  • Wsparcie niemieckiego kierownictwa działu logistycznego we wszystkich zadaniach logistycznych, które dotyczą zakładu w Tucholi
  • Zarządzanie realizacją zleceń klientów przy uwzględnieniu jakości, kosztów i wymagań klientów w zakresie transportu zbiorczego i jako strona bezpośrednia lub jako strona czarterowa
  • Zarządzanie stanami magazynowymi kilku magazynów zewnętrznych
  • Samodzielna realizacja projektów
  • Statystyka

Nasze wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe jako spedytor oraz przynajmniej jeden rok doświadczenia zawodowego
  • Doświadczenie praktyczne w logistyce (powierzchnie magazynowe, magazyny zewnętrzne, rozliczanie kontenerów)
  • Dobra znajomość pakietu MS- Office
  • Dobra znajomość języka polskiego i niemieckiego, mile widziana znajomość języków PL/D/GB
  • Gotowość do pracy i elastyczność, umiejętność pracy w zespole i wytrwałość

To oferujemy:
  • Ciekawą pracę i nowe wyzwania
  • Możliwość samodzielnej pracy
  • Odpowiednie wynagrodzenie