Praca: Magazynier Kierowca

Naszą firmę tworzą wyjątkowi ludzie. Ich potencjał jest naszą największą siłą. Dzięki naszym pracownikom jesteśmy liderem na rynku urządzeń i materiałów spawalniczych oraz szlifierskich. Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Magazynier Kierowca
Miejsce pracy: Toruń
Nr ref.: RYW/11-2021/MKTR
Twój zakres obowiązków
  • rozwożenie towaru do klientów
  • obsługa szaf vendingowych
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • wsparcie serwisu w zakresie naprawy uchwytów spawalniczych
Nasze wymagania
  • znajomości obsługi komputera
  • zdolności manualnych
  • prawa jazdy kat. B
  • dobrej organizacja pracy, zaangażowania
Mile widziane
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia SEP do 1 kV
Oferujemy
  • solidne przygotowanie do nowej roli
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • pracę pn-pt, 8-16
  • możliwość szkoleń i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • dodatkowe benefity, m.in. kartę Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku
Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • karta MultiSport
  • kursy językowe
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • szkolenia dla pracowników
  • kawa bez limitu :)
www.facebook.com/rywalrhc
www.instagram.com/spawanie_rywal_rhc
www.rywal.com.pl