Praca: Magazynier (nr 2318)

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Magazynier (nr 2318)
Miejsce pracy: Inowrocław
Numer: StPr/20/2318
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie dokumentów wysyłkowych i sprzedażowych, pakowanie przesyłek dla zamówień internetowych (przesyłki o wadze od 1 do 31,5 kg; średnia waga przesyłek: 11kg)
Miejsce pracy:

Inowrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Zobacz podobne oferty

  • Magazynier

  • Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ostaszewo Dodane: dzisiaj
    • Opis stanowiska: załadunek i rozładunek towarów, kontrola ilościowa i jakościowa dostaw, wypełnianie dokumentacji załadunkowo-rozładunkowej, obsługa wózka widłowego,...

  • Zobacz więcej

  • Eurocash Serwis Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: dzisiaj
    •   Kluczowe zadania: przyjmowanie dostaw, rozładunek towarów sortowanie i przygotowanie towarów do wydania prowadzenie dokumentacji magazynowej Idealny kandydat powinien: cechować...

  • Magazynier (nr 2361)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Giebnia Dodane: wczoraj
    • obsługa wózka widłowego, przyjmowanie dostaw, załadunek, rozładunek, inwentaryzacja towarówWymagania inne: wykształcenie zawodowe mile widziane, obsługa wózka widłowego...